Paylaş

İmka GoldYeşil Vadi’nin hemen yanında, doğayla iç içe bir yaşam imkanı.

İmkanlar dünyasına hoşgeldiniz.

İMKA GOLD, İstanbul’un Avrupa yakasında yeni bir butik yaşam biçiminin ortaya koyduğu Beykent’in değerli projesi.

3000m.. üzerine kurulu, %60’ı yeşil alana ayrılmış, 5’er katlı ve toplam 40 daireye sahip 2 bloktan oluşan İMKA GOLD hem içerdiği standartlar hem de çevresel avantajlarıyla öne çıkıyor.

Okul, üniversite, hastane, kapalı pazar, avm’ler, yeşil vadi ve çevresel sosyal imkanlar.

Proje içeriğindeyse hayatınızı kolaylaştıracak ve zenginleştirecek pek çok özel ayrıntı sizleri bekliyor.

Açık yüzme havuzu, kapalı fitness çoğu dairenin sahip olduğu yeşil vadi manzarası bunlardan bir kaçı.

İstanbul'un gecekondu sorunu olmayan ender ilçelerinden olan Beylikdüzü, Yeşil Vadi projesiyle kentin çekim merkezi olmaya devam ediyor. 200 bin nüfusa sahip bu modern uydukentte kişi başına düşen yeşil alan miktarı, Avrupa standartlarının bile üzerinde.

Marmara Denizi’nin temizlenmesi ve Kavaklı deresinin ıslahı ile birlikte geliştirilen Yeşil Vadi Projesi İstanbul’un akciğeri olma yolunda oldukça büyük bir adım. Kolları ile birlikte toplam uzunluğu 9 km, alanı yaklaşık 1 milyon metrekare olan bu proje bölge sakinlerine geniş bir yaşam alanı sunacak. Fonksiyon ve karakteristik özellikleri açısından 6 bölgeye ayrılan vadinin başlangıç noktası, çeşitli aktivitelerin yapılabileceği bir alandan oluşacak. Giriş meydanı insanların dikkatini vadiye çeken sütunlar, su jetleriyle oluşturulan su gösteri alanları, localardan oluşan oturma birimleri, çiçek parterleri ve açık hava sergi alanlarından oluşacak.

Ana meydanın yanında yer alan çocuk oyun alanı, vadi içi bisiklet ve yürüyüş yolları, yapay dere görünümüyle oluşturulmuş gölet, piknik alanları, zanaat ve ticaret meydanı yapılacak düzenlemelerden sadece bir kaçı. Aynı zamanda yapılan el işleri ve ürünlerini sergileme imkanı da verecek meydan, havuzlar, oyun alanları, büfe, restoranlar, geniş otoparklar ve hizmet alanları ile bölgenin cazibesi artacak.

İmka Gold ile bu müthiş projenin hemen yanında huzurlu bir hayat sizi bekliyor.